تبلیغات
چاه کور روستای سرای دلیران و شهیدان (روستایی با بهاری دل انگیز) - 80 درصد سرقت ها مربوط به خودروهای زیر مدل 86 است
معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: بررسی های آماری نشان می دهد، حدود 80 درصد سرقت ها مربوط به خودروهای زیر مدل 86 است، یعنی زمانیکه خودروها به سیستم ضد سرقت مجهز نبودند.
سرهنگ «علی غیاثوند» افزود: هر چه ضریب ایمنی خودروها افزایش یابد، به همان میزان ضریب سرقت از خودروها کاهش می یابد.

وی ادامه داد: 20 درصد سرقت های سال 92 مربوط به خودروهای مجهز به ضد سرقت و 80 درصد مربوط خودروهای تولیدی قبل از سال 86 بوده است.

سرهنگ غیاثوند افزود: امسال با خودروسازان جلساتی داشتیم و در این راستا نیز پیگیرهایی انجام شده و ادامه می یابد تا ضریب ایمنی خودرو تا جای ممکن افزایش یابد.** بالاترین آمار سرقت خودرو به پراید و پژو اختصاص دارد 

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: بیشترین آمار سرقت خودروها به پراید و پژو اختصاص دارد، براین اساس از سنوات گذشته با خودروسازان تعامل داشتیم تا با نصب سیستم های ضد سرقت، میزان وقوع سرقت را کاهش دهیم.

سرهنگ غیاثوند با بیان اینکه این مورد به تلاش بیشتری نیاز دارد، افزود: عموما ضعف در قفل و سیستم سوییچ پراید سبب می شود تا سارقان بیشتر به سرقت از این خودرو رغبت نشان دهند.

وی ادامه داد: کمتر از پنج درصد سرقت های خودرو به خاطر خود خودرو است تا سارقان آن را نمره کرده و بفروشند، بقیه نیز بدلیل استفاده برای سایر سرقت ها است تا سارقان با استفاده از خودروی سرقتی، دست به سرقت از مغازه ها بزنند.

سرهنگ غیاثوند یکی دیگر از دلایل سارقان برای سرقت از خودروها را سرقت قطعات عنوان کرد تا آنها را به فروش برسانند.طبقه بندی: اخبارایران،اطلاعات عمومی،آموزشی،مفید،  مشکلات فرهنگی،معظلات اجتماعی، 

تاریخ : جمعه 20 تیر 1393 | 01:10 ق.ظ | نویسنده : بچه های چاه کور | نظرات

  • قیمت دلار | تبادل اطلاعات | پرشین بلاگ