تبلیغات
چاه کور روستای سرای دلیران و شهیدان (روستایی با بهاری دل انگیز) - اخبار علامرودشت و مهمترین سرتیترها
برداشت مطلب از سایت : http://alamarvdashtema.com

نادیده گرفتن حقوق مسلم دهیاری ها در توزیع اعتبارات ۲ درصد نفت و گاز

تمرکز امکانات رفاهی و خدماتی در شهرها موجب شده بسیاری از مردم روستاها به شهر مهاجرت نمایند و این خود حاکی از این است که مناطق روستایی جاذبه چندانی برای ماندن مردم ندارد. روند مهاجرت از روستاها به شهرها علاوه بر اینکه سکنه روستاها را کمتر نموده منجر به کاهش تولیدات کشاورزی هم شده و امنیت غذایی مردم که اساس استقلال کشور است هم در معرض تهدید قرار داده و مشکلاتی نیز نظیر ترافیک و آلودگی هوا را در شهرها بخصوص کلان شهرها بوجود آورده که طی سالهای اخیر علی رغم صرف هزینه های بسیار به یک معضل اساسی شهرها تبدیل شده است به همین دلیل تقویت مدیریت وتوسعه روستایی که یکی از اهداف اساسی سیاست گذاریهای کلان در همه کشورها و از جمله ایران اسلامی می باشد مدنظر قرار گرفته است.

لینک تمامی مطلب در:
گفتگوی ۱۳۰ دقیقه ای سید محمود موسوی مشاور اجرایی استاندار فارس با خبرنگار خبرگزاری کار ایران (ایلنا)


در عین حالی که یکی  از کسانی است که استاندار فارس اعتماد خاصی به او دارد و این را می توان از صدورحکم  مسئولیتش به عنوان اولین منصوب نماینده عالی دولت در فارس درک کرد،شاید یکی از نادرترین مسئولان استان است که خیلی ها او را با نام کوچک یاد می کنند. او متولد ۱۳۳۸ در روستای چاه کور علامرودشت از توابع شهرستان لامرد است وجزو مو سپیدان دولت یازدهم محسوب می شود ،اما انرژی زیاد او برای حل و فصل مسایل استان و حوزه استاندار کارکرد او را زبانزد خاص و عام کرده است.

گفت و گو با سید محمود موسوی به دلیل توانایی اش در برقراری ارتباط با مخاطب ، آسان است اما به واسطه حرف هایی که برای گفتن دارد و تجارب گران بهای وی در حوزه های مختلف ،اشراف به مسایل روز،تحصیلات حوزوی و… از او یک شخصیت پیچیده ساخته است که پس از۱۳۰ دقیقه مصاحبه هنوز هم ناگفته های زیادی باقی می ماند.هم زمانی سنین نوجوانی و جوانی وی با شروع نهضت امام خمینی (ره) سید محمود را که در یک خانواده روحانی پرورش یافته، به سمت فعالیت های انقلابی سوق می دهد.


لینک تمامی مطلب در:
طبقه بندی: سایر،متفرقه،عمومی، 
برچسب ها: علامرودشت، چاه کور، اخبار،  

تاریخ : جمعه 20 تیر 1393 | 03:01 ب.ظ | نویسنده : بچه های چاه کور | نظرات

  • قیمت دلار | تبادل اطلاعات | پرشین بلاگ